č měřícího přístroje GJ

  1. ARTAV
  2. č měřícího přístroje GJ
ostatni

Text otázky

Je povinnost majitele domů u fakturace vyúčtování tepla uvádět i číslo měřicího přístroje ,ze kterého se provádí odpočty spotřeby GJ /m2 ?Na fakturách dodavatelé tepla firmy Dalkia Ostrava jsou vyšší hodnoty spotřeby než na měřicím zařízení .

Odpověď na otázku

Rozsah údajů, které je vlastník zúčtovací jednotky povinen ve vyúčtováníuvést, je vymezen v §7, odst. 2 vyhlášky č. 372/2001Sb..Výrobní číslo měřiče spotřeby tepla mezi tyto údaje nepatří.

Menu