co musí obsahovat vyůčtování najemného ???

  1. ARTAV
  2. co musí obsahovat vyůčtování najemného ???
ostatni

Text otázky

Dostal jsem vyůčtování kde je jen cena za vodu ,topení , najem, a celkem myslím že je je to nedostačující a neni to v souladu se zákonem . že by měl obsahovat i počáteční a kočné stavy měřidel ??? děkuji Flajšingr

Odpověď na otázku

Povinný obsah vyúčtování nákladů na tepelnou energii na vytápění a poskytování teplé užitkové vody konečným spotřebitelům stanovuje §7, odst. 2 vyhlášky č. 372/2001Sb., jejíž text naleznete na http://www.artav.cz/legislativa.html.Zbývající část dotazu musíte položit na jiném odborném portále, neboť naše poradna se zabývá výhradně problematikou rozúčtování nákladů za spotřebu tepla a vody mezi konečné spotřebitele.

Menu