koeficienty korekce

  1. ARTAV
  2. koeficienty korekce
ostatni

Text otázky

Dobrý den,jedná se o vyúčtování za teplo.Korekce na odečtu jednotlivých odpařovacích měřidel je v průměru 1,38.(Jednotlivá měřidla mají následující korekce: 1,7930/1,3450/0,8150/1,5790)Dotaz zní: +- 40% je maximální celková možná hodnota na byt, nebo na jednotlivé měřidlo???díky za odpověď

Odpověď na otázku

číselná hodnota korekčních koeficientů není ničím omezena a závisí jen na konkrétní výpočtové metodě používané rozúčtovatelem.Vámi uváděný limit ±40% nemá nic společného s hodnotami korekčních koeficientů.Je to požadavek vyhl.č.372/2001 Sb., §4., odst.(4) a týká se celkových účtovaných ročních nákladů na vytápění bytu přepočtených na 1m2 plochy bytu.

Menu