ostatni

Text otázky

Dobrý den, lze uplatnit u panelového domu, který byl zateplen, má měřiče na každém radiátoru korekci vytápění za umístění bytu? Máme krajní - rohový byt - všech pět místností. Do r. 2015 byla tato korekce uplatňována.Děkuji za odpověď. Bauerová

Odpověď na otázku

Na zohledňování polohy bytu v domě (která ovlivňuje vyšší náročnost na spotřebu tepla) nové předpisy nic nezměnily.Požadavek na zohlednění je uveden v zákoně 67/2013 Sb. ve znění zákona 104/2015 Sb. v § 6, odstavci (2).

Menu