Korekce na polohu bytu

  1. ARTAV
  2. Korekce na polohu bytu
ostatni

Text otázky

Jsme Spol. vlastníků, máme písemnou dohodu mezi všemi vlastníky že nebudeme používat korekce na polohu bytu. Letos byl jeden byt prodán, a nový vlastník nechce tuto písemnou dohodu respektovat. Můžete nám poradit jak máme postupovat ?S pozdravem František Kozák

Odpověď na otázku

Vaše předcházející dohoda byla nelegální a nemá právní platnost. Jste povinni postupovat podle vyhlášky 372/2001Sb. a respektovat při rozúčtování rozdílné tepelné ztráty jednotlivých bytů dle §4. odst.3. vyhlášky.

Menu