Náklad na teplo – léto

  1. ARTAV
  2. Náklad na teplo – léto
ostatni

Text otázky

Dobrý den,je možné,abychom platili náklad na teplo v bytě v letních měsících, kdy jsme v bytě netopili?Jaký díl tepla budeme platit za květen, když se topily jen tři dny?DěkujiProsím o odpověď, běží reklamační doba.

Odpověď na otázku

Vážená paní Rylichová. Z formulace dotazu předpokládám, že jde o rozúčtování při změně konečného spotřebitele v průběhu zúčtovacího období kdy nejsou známy odečty indikátorů. Tyto případy řeší § 6odst. 5a,b vyhlášky 372/2001 Sb.. řešení pro případ kdy jsou známy meziodečty lze získat z odpovědi „základní složka na teplo“ z 14.5.2009 odpovědny ARTAV.

Menu