Pasportizace pro výpočet tepla

  1. ARTAV
  2. Pasportizace pro výpočet tepla
ostatni

Text otázky

Dobrý den,prosím jak se měří byt pro výpočet tepla ZPP, s výklenky nebo bez?Pasportizace bytu pro teplo a pro nájemné se prý měří jinak, a podle jakých vyhlášek?Děkuji

Odpověď na otázku

Definice podlahové plochy a započitatelné podlahové plochy jsou uvedeny ve vyhlášce MMR č. 372/2001 Sb.v §2.

Menu