přepočtená plocha bytu

  1. ARTAV
  2. přepočtená plocha bytu
ostatni

Text otázky

dobrý den dnes jsme dostali vyučtování tepla a spotřeby vody , v kolonce teplo nám byla započítána otápěná plocha bytu 53 m, v kolonce ohřev tuv už byla plocha bytu započítána na 57 m, prý se do výpočtu započítává i sklep, i když nemá vlastní radiátor je to pravda?

Odpověď na otázku

Sklep se do podlahové plochy nezapočítává.Definici ploch používaných pro rozúčtování a jejich použití určuje § 2 odst. d.c, § 4 odst. 2, § 5 odst. 3, vyhlášky 372/2001 Sb. Text vyhlášky naleznete na našich www stránkách v sekci odkazy/legislativa.

Menu