půdní vestavba

  1. ARTAV
  2. půdní vestavba
ostatni

Text otázky

Dobrý den, na vlastní náklady jsme rozšířili družstevní byt o půdní prostory. Náklady na teplo nám jsou účtovány dle celkových čtverečních metrů. Zajímalo by nás, zda by se nemohly náklady upravit nějakým koeficientem, když podkrovní místnosti mají šikmé a nižší stropy a vytápíme tedy menší prostor? Děkuji za odpověď. Klemová

Odpověď na otázku

Ano, máte nárok na redukci podlahové plochy podle Vyhl.372/2001 Sb., §2,odst.e)

Menu