ostatni

Text otázky

Dobrý den!Reklamovala jsem vyúčtování spotřeby vody za rok 2005 u SVJ, kdy byla spotřeba vody provedena odhadem dle vyhlášky č. 372/2001 Sb. § 5 odst. 7. Vzhledem k tomu, že jsem byt získala v prosinci r. 2005, v bytě jsem nebydlela, o prováděném odpočtu jsem nevěděla a ani jsem na něj nebyla upozorněna. Následně jsem nahlásila stavy telefonicky v době, kdy ještě mohly být akceptovány, ale ze strany SVJ se tak nestalo.SVJ nechce reklamaci uznat. Existuje možnost odvolání a pokud ano, můžete mi sdělit na koho se mám obrátit?

Odpověď na otázku

Podejte opakovanou reklamaci proti vyúčtování s tím, že požadujete jeho provedení dle §6, odst. 5 vyhlášky č. 372/2001Sb., tedy rozdělení nákladů před a po termínu změny konečného spotřebitele.Jako poslední řešení je postoupení Vašeho sporu nezávislému soudu.

Menu