rozúčtování tepla

  1. ARTAV
  2. rozúčtování tepla
ostatni

Text otázky

Dobrý den, prosím o radu, jak nebo dle čeho přeúčtovat cizímu subjektu spotřebu tepla na přípravu TV? Množství TV je sice měřeno, ale teplo je dodáváno centrálně přípojkou a to společně pro ÚT a TV (dvoutrubkový systém primáru).Děkuji

Odpověď na otázku

Na Vaší otázku není jedoznačná odpověď; neni totiž zřejmé, co se rozumí pod označením „cizí subjekt“. Jedná se o samostaný objekt nebo nájemce nebytového prostoru? Jste vlastníkem nemovitosti nebo držitelem licence na výrobu tepla a teplé vody? Na zakladě jakého smluvního vztahu je teplá voda dodávána? Bez znalosti těchto skutečností nelze podat seriózní odpověď.Doporučuji seznámit se s § 7 , vyhlášky 194/2007Sb

Menu