Stavy vodoměrů

  1. ARTAV
  2. Stavy vodoměrů
ostatni

Text otázky

Dobrý den, chci se zeptat zda je možné si někde dodatečně zažádat o stavu vodoměru v daném měsíci, v určitém bytě? Např. jaké byly stavy vodoměrů v srpnu 2007 děkuji.

Odpověď na otázku

Dle § 5, odst. 5 vyhlášky č. 372/2001Sb. se odečty instalovaných vodoměrů u konečných spotřebitelů provádí nejméně jednou ročně, vždy však ke konci zúčtovacího období.Z výše uvedeného tedy vyplývá, že měsíční odečty se neprovádí a to zejména z důvodů ekonomických.Pokud je však Váš dům vyjímkou a měsíční odečty se provádí, požádejte o stav vodoměru vlastníka nebo správce objektu.

Menu