ostatni

Text otázky

Dobrý den,máme na domě propadlé vodoměry, jak máme vypracovat rozúčtování, abychom neporušili legislativu? můžeme použít průměr ze 3 minulých období?děkujeme za odpověď

Odpověď na otázku

Mají-li vodoměry prošlou lhůtu úředního ověření, je jediným správným způsobem použití: 1) pro studenou vodu – ustanovení §5, zákona 67/2013Sb., tedy podle směrných čísel roční potřeby vody, 2) pro teplou vodu – ustanovení §5, vyhlášky 372/2001Sb., tedy podle průměrného počtu osob užívajících byt nebo podlahové plochy bytu.

Menu