vyúčtování tepla

  1. ARTAV
  2. vyúčtování tepla
ostatni

Text otázky

Dobrý den,chtěla bych se, prosím, zeptat: bydlím v bytě v cihlovém domě a v bytě pode mnou se netopí, je dva roky prázdný a v bytě nade mnou se také netopí. Používá se při vyúčtování tepla jiný koeficient?Děkuji A.Carbolová

Odpověď na otázku

Dobrý den, Vámi uváděné případy řeší § 4 vyhlášky 372/2001 Sb. (platná ještě pro rozúčtování roku 2015) , přičemž náklady provozu neobsazených bytů hradí vlastník domu. Doporučuji zaslat písemný dotaz vlastníkovi domu, zda rozúčtování je v souladu s vyhláškou 372/2001 Sb.

Menu