Vyúčtování za teplo

  1. ARTAV
  2. Vyúčtování za teplo
ostatni

Text otázky

Dobrý den, do jaké hloubky by mělo jít vyúčtování tepla pro koncového uživatele (obyvatele domu)? Dostaváme jakousi celkovou cenu bez vypsání položek. Máme vlastni plynovou kotelnu. Mělo by to mít pro vyúčtování za 2012 formu tabulky z přílohy 3 Cenového rozhodnutí Energetického regulačního úřadu č. 2/2011ze dne 26. září 2011, k cenám tepelné energie. Děkuji předem za odpověď.

Odpověď na otázku

Údaje, které má obsahovat vyúčtování pro konečného spotřebitele jsou uvedeny ve vyhlášce 372/2001 Sb. V §7, odst.(2). Text vyhlášky najdete na stránkách www.artav.cz.

Menu