Vzoreček vyúčtování za otop a vodu.

  1. ARTAV
  2. Vzoreček vyúčtování za otop a vodu.
ostatni

Text otázky

Dobrý den, od února 2009 mám v bytě 3+1 nájemníky... V současné době se budou stěhovat a já bych jim potřebovala udělat vyúčtování za otop a vodu... Poradíte mi jak na to??? Děkuji Zadražilová

Odpověď na otázku

Rozúčtování provedete v rozsahu §6, odst. 5 vyhlášky č. 372/2001Sb., jejížtext naleznete na našich webových stránkáchhttp://www.artav.cz/legislativa.html.Základem pro výpočet je znalost nákladů za teplo a vodu vzniklých v objektu(zúčtovací jednotce) za Vámi uváděné období.

Menu